Cookies

Tento vodotěsný ochranný návlek vám umožní skočit do bazénu během horkého letního dne nebo si jednoduše dát sprchu, pro které jste toužili.

koupit v €koupit v € Cena 1 290,- Kč
Výrobce
DryPro™
Dostupnost
skladem
Velikost L
Najdi svoji velikost

DryPro™ návlek na předloktí

Dry Pro (Dry Corp) se specializuje na udržování Vaší sádry v suchu už od roku 1999 s jeho patentovaným vodotěsným vakuovým těsněním. Návlek Dry Pro je pohodlný za každé situace: během sprchování, vany nebo aktivního plavání. Návleky Dry Pro na rozdíl od výrobků z „modifikovaného odpadkového pytlíku“ zaručují patentovaným vakuovým těsněním 100% voděodolnou ochranu. Produkty Dry Pro jsou vyrobeny z vysoce kvalitního chirurgického latexu, který jim dává dlouho životnost a vysokou kvalitu.

 

Použití produktů Dry Pro je stejně jednoduché jako napočítat od 1 do 3:

1. Přetáhněte návlek Dry Pro přes sádru či bandáž. Zejména u návleků na horní končetinu může být potřeba pomoc druhé osoby.
2. Vysajte vzduch pomocí odnímatelné ruční pumpy, která je součástí balení. Po přisátí ke končetině je návlek připraven na Vaši koupel.
3. Po koupání  vsuńte opatrně prsty pod těsnící manžetu.  Uvolníte tak vakuové těsnění a návlek zavzdušníte. Návlek sundejte opatrným přetažením přes sádru.

Návleky jsou určeny ke krátkodobému použití! Z důvodu prevence omezení krevního oběhu návlek po koupeli sejměte.

 

Vodotěsný návlek Dry Pro je dodáván s malou ruční pumpou (balonkem), která se připevňuje k bílému ventilu v blízkosti těsnící manžety. Po odsátí vzduchu z vniřního prostoru ochranného návleku systém vakuového těsnění udrží vaši sádru suchou bez ohledu na to, jestli toužíte po sprše nebo koupeli.

Cena od * 1 290,-
DryPro™ návlek na lýtko
Koupit
DryPro™ návlek na lýtko
Cena od * 1 290,-
DryPro™ návlek na celou ruku
Koupit
DryPro™ návlek na celou ruku

Určení správné velikosti

Aby ochranný návlek plnil svou funkci, je třeba vybrat správnou velikost. Ta

se volí dle obvodu končetiny a délky části končetiny, kterou je třeba ochránit.

 

Obvod končetiny měřte zhruba 7–10 cm nad koncem sádry. Neměřte obvod přes klouby. Pokud sádra dosahuje těsně k lokti, pak obvod paže měřte přes biceps. Pokud sádra končí těsně pod kolenem, změřte obvod v polovině stehna.

 

Měření provádějte na holém těle, nikoli přes oblečení nebo sádru. Délku návleku na ruku měřte od konce prostředníčku k hornímu okraji sádry. U dolní končetiny změřte vzdálenost od paty (podložky) k okraji sádry.

K naměřené vzdálenosti přičtěte 7–10 cm.

 

V sekci Videa si můžete prohlédnout návody na měření a zkracování návleků.

Kalkulačka velikostí

Zadejte obvod končetiny Zadejte délku končetinyPodle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2017 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.