Cookies

Ruka v sádře

Jestliže vám po nehodě zůstala ruka v sádře, je to určitě nepříjemná situace, obzvlášť první dny, kdy potřebuje sádrový obvaz vyschnout. V nemocnici vám lékař sdělí základní informace, jak se o ruku v sádře správně starat. Pokud jste na lůžku, měla by ruka ležet na polštáři, a to vždy výš než vaše tělo. Jestliže chodíte, měla by být ruka v závěsu s prsty výš než je váš loket. Také je vhodné s prsty hýbat v pravidelných intervalech. Určitě se také dozvíte, že pokud se vám sádrový obvaz zdá příliš těsný, máte ruku zvednout a zahýbat prsty. A v případě přetrvávajících potíží byste měli určitě navštívit lékaře. 

Návyky, které vám ulehčí život s rukou v sádře.

Ovšem pak přichází část druhá, kdy se ocitnete doma a začnete řešit běžné životní situace. Po prvním opatrném začátku se brzy naučíte jíst, pít a také se oblékat, zjistíte, jak si správně lehnout, jak je možné telefonovat a nebo dokonce vařit. Určitě to bude s rukou v sádře složitější, ale nakonec na to přijdete. Pak ale přichází na řadu hygiena, začnete přemýšlet o tom, jak se vykoupete popřípadě osprchujete. Běžné sáčky a izolepa jako ochrana před kontaktem s vodou bývají nefunkční, což zjistíte hned po prvním pokusu. 

A co koupání, sprchování nebo dokonce plavání?

Nemusíte si však zoufat, s koupacími návleky na sádru si můžete dát sprchu, vanu a dokonce si jít zaplavat do bazénu, a pokud vám to váš zdravotní stav dovolí, můžete odjet i na dovolenou k moři. Díky důmyslnému vakuovému systému koupacích návleků bude vaše ruka v sádře ochráněna před kontaktem s vodou, aniž by vás cokoliv nepříjemně škrtilo. 

Nezáleží na tom, jestli máte zraněné jen předloktí a nebo celou paži, díky široké nabídce velikostí si vyberete vhodný koupací návlek určený přímo pro vás i koupací návlek pro vaše děti, které si pak mohou užívat koupání a vodních radovánek, aniž byste se obávali namočení sádry. S koupacími návleky vám ani ruka v sádře dovolenou nezkazí!

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2017 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.